تاریخ ایجاد: 01:36
در اختتامیه اجلاس پیرغلامان حسینی در اصفهان:
رونمایی از تمبر پانزدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی
تصویر خبر
در مراسم اختتامیه اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی از تمبر این دوره از اجلاس رونمایی شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی پانزدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی، در مراسم اختتامیه اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی از تمبر این دوره از اجلاس رونمایی شد.

این تمبر توسط رئیس صداوسیما و استاندار اصفهان منقش به مهر اداره پست شد. رئیس سازمان صداوسیما، استاندار اصفهان، نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اصفهان، فرمانده نیروی انتظامی اصفهان بر این تمبر یادبود امضا کردند.

انتهای پیام/


اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی همه ساله در آستانه ماه محرم الحرام بعنوان زنگ آغاز سوگواری های عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) از سوی بسیج رسانه ملی و با مشارکت استانداری های میزبان برگزار میشود.
 
این مراسم معنوی نخستین بار در سال ۸۱  به منظور تجلیل از پیرغلامان حسینی و ذاکران مطرح کشور در تهران برگزار شد و تا ۶ دوره ادامه داشت. از دوره هفتم به بعد و برای شرکت دادن مادحین استان های دیگر، محل برگزاری اجلاس در دیگر استان ها انتخاب شد. 
 
ابتدا استان زنجان با عنوان پایتخت شور و شعور حسینی مدنظر قرار گرفت و در ادامه به ترتیب در استان های بوشهر، همدان، اردبیل، گلستان، خوزستان، فارس و هرمزگان برگزار شد.
 
دوره پانزدهم نیز به همت بسیج سازمان صداوسیما و استانداری اصفهان از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۴ شهریور ماه سال جاری در شهر اصفهان با حضور جمع کثیری از ذاکرین و مادحین اباعبدالله الحسین (ع) برگزار می شود.
 
از این رو مسیولین محترم استانی برای ثبت اطلاعات مادحین مدعو در این دوره به لینک بالا مراجعه کنند.